Stań się bardziej świadomy swojego ciała

To, w jaki sposób kontrolujesz swoje ciało, uzewnętrznia się poprzez Twoją postawę, chód, energię, jaką emanujesz na co dzień. Im poziom świadomości jest większy, tym bardziej rozumiesz i współgrasz ze sobą. Potrafisz kontrolować coraz bardziej złożone ruchy i wiesz, do czego zdolne jest Twoje ciało.

Ruch to przygoda, w której odkryjesz siebie

Dlatego pokaże Ci jak pracować nad swoim ciałem w sposób, który sprawia Ci przyjemność i buduje prawdziwą kontrolę.

Zobacz, w czym się specjalizuję

Podstawy ruchu

Budowanie świadomości ciała i możliwości ruchowych na zasadzie stopniowych progresji. Odkrywanie ruchu.

Trening Kalisteniczny

Nauka i optymalizacja wzorców: pompka, podciąganie, przysiad, pompki na poręczach, sylwetki i podpory. Nauka i optymalizacja elementów: muscle-up, back lever, front lever, stanie na rękach.

Trening medyczny

Powrót do aktywności po kontuzji. Przywracanie krok po kroku tolerancji na obciążenie tkanek. Reedukacja.

Prehab

Ćwiczenia ukierunkowane na minimalizację ryzyka kontuzji i objawów bólowych.

Neurotrening

Praca z układami przedsionkowym, sensorycznym, proprioceptywnym i wzrokowym. Testy nerwowo — mięśniowe.

Optymalizacja ruchu

Programowanie ćwiczeń i ruchu, w taki sposób, aby przyśpieszyć uwolnienie potencjału Twojego ciała w codziennym funkcjonowaniu i sporcie.

Przygotowanie do zawodów

Freestyle Street Workout. Elementy statyczne & dynamczine. Budowanie kombinacji elementów.

Ruch dla zdrowia kręgosłupa

Budowanie wsparcia dla kręgosłupa poprzez wzmacnianie struktur i ruch wielopłaszczyznowy.

Zobacz, w czym się specjalizuję

Podstawy ruchu

Budowanie świadomości ciała i możliwości ruchowych na zasadzie stopniowych progresji. Odkrywanie ruchu.

Trening Kalisteniczny

Nauka i optymalizacja wzorców: pompka, podciąganie, przysiad, pompki na poręczach, sylwetki i podpory. Nauka i optymalizacja elementów: muscle-up, back lever, front lever, stanie na rękach.

Trening medyczny

Powrót do aktywności po kontuzji. Przywracanie krok po kroku tolerancji na obciążenie tkanek. Reedukacja.

Optymalizacja ruchu

Programowanie ćwiczeń i ruchu, w taki sposób, aby przyśpieszyć uwolnienie potencjału Twojego ciała w codziennym funkcjonowaniu i sporcie.

Prehab

Ćwiczenia ukierunkowane na minimalizację ryzyka kontuzji i objawów bólowych.

Neurotrening

Praca z układami przedsionkowym, sensorycznym, proprioceptywnym i wzrokowym. Testy nerwowo — mięśniowe.

Przygotowanie do zawodów

Freestyle Street Workout. Elementy statyczne & dynamczine. Budowanie kombinacji elementów.

Ruch dla zdrowia kręgosłupa

Budowanie wsparcia dla kręgosłupa poprzez wzmacnianie struktur i ruch wielopłaszczyznowy.

Jestem trenerem medycznym oraz trenerem kalisteniki. Uczę jak poprawić kontrole, świadomość i balans w ciele. Specjalizuje się w nauczaniu i optymalizowaniu ruchu i techniki, tak aby wydobyć pełny potencjał, jaki w Tobie drzemie, pozbyć się objawów bólowych i zachować zdrowie na lata.

Uczymy się kontrolować ruch w taki sposób, abyś miał/a z tego jednocześnie fun i satysfakcję!

Dobieram detale i ćwiczenia tak, aby pomogły Ci w zdrowszym funkcjonowaniu oraz poprawie wyników sportowych.

Twoja historia kontuzji nie jest mi straszna — wspólnie zastanowimy się co, mogło je spowodować i ustalimy jak zabezpieczyć Twoje ciało na przyszłość.

U mnie nie istnieje jeden schemat pracy. Każdy przypadek czytam indywidualnie. 

Natalia Modzelewska

Poznaj opinie moich podopiecznych

Ćwiczyłem z wieloma trenerami, ale Natalia jest po prostu najlepsza. Jeśli chcesz ćwiczyć świadomie, konsekwentnie dążąc do celu treningowego, to nie mogłeś lepiej trafić. Natalia dba o plan treningowy, układając go tak, aby pracować ogólnorozwojowo, rozbudowując całościowo kondycję, mając świadomość motoryki ciała. Ma niesamowitą wiedzę nie tylko z zakresu ćwiczeń, ale również zdrowia, co pozwala jej układać trening efektywnie, ale przede wszystkim bezpiecznie. Podsumowując Natalia to trener odpowiedzialny, świadomy, kompetentny, u którego na pewno nie będziesz się nudził i w sposób bezpieczny dla zdrowia, efektywny osiągniesz swoje cele.

BORYS Founder & CEO of XpeedStudio

Jestem bardzo zadowolony z naszej dotychczasowej współpracy. Zarówno wywiad przy pierwszym spotkaniu, treningi personalne jak i plan treningowy były super. Widze postępy zarówno w obszarze powrotu po kontuzji jak i ogólnej sprawności. Dodatkowo: kontakt, dostępność, elastycznośc - wszystko na plus!

KUBA

Jestem bardzo zadowolona z treningów u Natalii 🙂 Najważniejszy efekt, to rewelacyjne samopoczucie po wyjściu z sali treningowej lub parku. Treningi są bardzo różnorodne, ale przede wszystkim dostosowane do klienta, zarówno pod względem trudności oraz rodzaju zainteresowań i innych aktywności. Natalia urzeka zaangażowaniem i wielkim profesjonalizmem. Bardzo pracowita i zdolna dziewczyna. Jest zawsze uśmiechnięta i potrafi słuchać 🙂 Serdecznie polecam współpracę z Natalią 🙂

URSZULA Founder & CEO of XpeedStudio

Profesjonalne, indywidualne podejście, ćwiczenia wpełni spersonalizowane pod osobę, urozmaicona, ciekawa forma ćwiczeń Dlaczego zdecydowałeś/zdecydowałaś się na współpracę? Poprawa techniki indywidualnych elementów, zwiększona świadomość ruchowa.

HUBERT Founder & CEO of XpeedStudio

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy przede wszystkim ze względu na postępy, które udaje mi się osiągać w oparciu o nasze treningi i konsultacje. Podobają mi się ćwiczenia - są ciekawe, złożone i realizujące konkretne schematy ruchowe wpływające na poprawę poszczególnych elementów nad którymi pracuje. Bardzo podoba mi się również Twoje podejście w którym starasz się zawsze szukać i rozwiązywać przyczynę problemu przez dobieranie odpowiednich ćwiczeń pomocniczych i pośrednich. No i co najważniejsze - starasz się, żeby ćwiczenia dawały fun z ruchu 🙂 Dlaczego zdecydowałeś/zdecydowałaś się na współprace? Głównym powodem było zdecydowanie indywidualne podejście do treningu pod poszczególne aktywności pod które przygotowujesz osoby z którymi współpracujesz co w mojej ocenie świadczyło o bardzo dobrej wiedzy na temat ruchu oraz budowy ciała.

TOMEK Founder & CEO of XpeedStudio

Z Natalią stawiałam pierwsze kroki we freestyle'u i zakochałam się w tym sporcie. Pomimo wysokiego progu wejścia, Natalia pokazała mi, że wiele da się osiągnąć, a przede wszystkim, że ruch to zabawa. Natalia zawsze podpowie, jak poprawić technikę, nauczy poprawnych wzorców ruchowych i zwracać uwagę na szczegóły. Najważniejsze, co wyniosłam z zajęć z Natalią to, że zdrowe, funkcjonalne ciało to nagroda sama w sobie Dlaczego zdecydowałeś/zdecydowałaś się na współprace? Chciałam robić sztuczki na drążku

OLIWIA Founder & CEO of XpeedStudio

Myślę, że z ręką na sercu mogę oświadczyć, że umiem już swinga 360. Wcześniej nauka tego elementu sprawiała mi wiele frustracji i sprawiała wrażenie niemożliwego do osiągnięcia. Otworzyłaś mi również głowę na to, że te nogi mimo wszystko warto ćwiczyć, bo mogą wpływać na resztę ciała.

MACIEK Founder & CEO of XpeedStudio

Podoba mi się profesjonalne podejście Natalii, na treningach skupiamy się na każdym detalu co później daje efekty

MICHAŁ Founder & CEO of XpeedStudio

Bardzo mi się podoba holistyczne podejście do treningów. Duża uwaga poświęcona na znalezienie słabych punktów w mobilności, które mogą ograniczać późniejsze postępy. Widać bardzo dużą wiedzę fizjoterapeutyczną. Bardzo mi się też podobał profesjonalny dokument ze zdjęciami opisujący z opisem spotkania oraz filmiki, przesłane po spotkaniu.

KUBA Founder & CEO of XpeedStudio

  Jak przebiega trening / konsultacja?

  Krok 1

  Ustalamy, w czym i jak mogę Ci pomóc. Wstępie omawiamy cel i pole do współpracy poprzez wiadomość mailową lub telefon.

  Krok 2

  Ustalamy termin spotkania. Pierwsze spotkanie to czas ukierunkowany na diagnostykę. W wywiadzie zbieram wszelkie istotne informację, które mogą mi pomóc w diagnostyce. Sprawdzam, jak się poruszasz, analizuje chód, sprawdzam zakresy ruchu oraz koordynację nerwowo- mięśniową. Analizuje postawę ciała w statyce. Sprawdzam technikę w najbardziej podstawowych ćwiczeniach. Diagnostykę uzupełniam testami kinezjologicznymi. Po pierwszej konsultacji otrzymujesz podsumowanie w postaci pliku PDF.

  Krok 3

  Po pierwszym spotkaniu wiemy, jakie działania są niezbędne do wdrożenia w pierwszej kolejności. Otrzymujesz zadanie domowe składające się przeważnie z kilku ćwiczeń/ wskazówek.

  Krok 4

  Częstotliwość spotkań zależy od celu i kierunku postępów. Odpowiednio dostosujemy czas konsultacji i plan działania długoterminowego. Możesz zdecydować się na stałą współpracę  (która da najlepsze efekty) lub wpadać raz na czas i monitorować postępy. Jeśli przyjeżdżasz do mnie z daleka i spotkanie ma charakter jednorazowy, polecam zarezerwować od 2 do 4 godzin. Im częstotliwość spotkań jest większa, tym więcej jesteś w stanie utrwalić.

  Szkolenia, w których brałam udział

  • Trener medyczny – Movetherapy
  • Integrated Kinetic Neurology Level 1 – IKN 
  • Optymalizacja ruchu w sporcie i rehabilitacji – Movetherapy 
  • Bark – nie musi być skomplikowany – Biernat ruch i rehabilitacja
  • Stopa – nasza podpora –  Biernat ruch i rehabilitacja
  • Tułów – baza do ruchu –  Biernat ruch i rehabilitacja
  • Neurokręgosłup – Neuroprojekt 
  • Trening medyczny w ciąży i po porodzie 

  Gdzie trenujemy?

  • Racquet Squash ul. Rzemieślnicza 20F (główne miejsce spotkań)
  • Gojump Kraków ul. Rzemieślnicza 20G
  • Park Street Workout  przy korcie tenisowym Kliny — ul. Wincentego Kadłubka

  Jak się umówić?

  1. Wypełniając formularz kontaktowy na dole strony
  2. Pisząc bezpośrednio na maila natalia@workoutathlete.pl
  3. Przez media społecznościowe:

  Zapisz się na konsultację i pierwszy trening!

  Zapisz się na konsultację i pierwszy trening

  10zasad pl bez tła
  DARMOWY E-BOOK

  kalistenika - 10 zasad efektywnego treningu

  .