Atlas ćwiczeń Kalistenika 

Poznaj najskuteczniejsze ćwiczenia kalisteniczne na każdą partię ciała

Poznaj najskuteczniejsze ćwiczenia kalisteniczne na każdą partię ciała

Dla kogo jest ten atlas?

Zainspiruj się

Atlas ćwiczeń pomoże Ci stworzyć unikalne i spersonalizowane treningi. Możliwości treningu z masą własnego ciała są ogromne. To nie tylko klasyczne pompki, podciąganie, dipy, wznosy nóg czy przysiady. To znacznie więcej. Doświadczaj i odkrywaj nowe ruchy.

Wiele poziomów trudności

Dobraliśmy ćwiczenia zarówno na poziomie początkującym, jak i zaawansowanym. W poszczególnym zestawie na daną partię, ułożone są one od najprostszych do najtrudniejszych. Każdy znajdzie w naszym Atlasie coś dla siebie i będzie mógł stale utrudniać ruchy w miarę nabywania doświadczenia. 

Wypracuj

Siłę

Wytrzymałość

Równowagę

Stabilizację

Świadomość

Koordynację

Ćwiczenia na całe ciało

Wybraliśmy najważniejsze, a zarazem najbardziej skuteczne ćwiczenia i ruchy, które poprawią i wzmocnią każdą część Twojego ciała. Ćwiczenia są pogrupowane według następujących segmentów:

Grafiki przedstawiające wykonanie krok po kroku ​

Objaśnienie szczegółów technicznych ​

Dodatkowe ciekawostki treningowe

Wskazówki

1
Stron
1 +
Ćwiczeń
1
Partii ciała
1
Stron
1 +
Ćwiczeń
1
Partii ciała

Dołącz do #TeamWA

Atlas ćwiczeń Kalistenika

79 zł

Kurs Kalistenika od Podstaw
+ Atlas ćwiczeń Kalistenika

358 zł

323 zł

Pakiet WorkoutAthlete

566 zł

436 zł

Najczęściej zadawane pytania

Produkt otrzymasz natychmiastowo po zrealizowaniu płatności na swoją skrzynkę mailową.

Atlas Ćwiczeń Kalistenika to materiał elektroniczny, w formie pliku PDF. Dostęp będzie przydzielony natychmiast po opłaceniu zamówienia. Wtedy też można pobrać plik z odnośnika w mailu.

Odpowiedź na to pytanie brzmi — dla każdej z tych grup. Ćwiczenia w każdej grupie posegregowane są od najłatwiejszego do najtrudniejszego. Osoba początkująca będzie w stanie korzystać z początkowych ruchów i w miarę nabywania siły,  progresować dalej do trudniejszych ćwiczeń zawartych w atlasie. Osoby wdrożone w treningi znajdą inspiracje do urozmaicenia swoich treningów

Jeśli chcesz podzielić się e-bookiem z innymi, możesz zachęcić ich do zakupów, udostępniając swoją rekomendację w mediach społecznościowych. Bardzo prosimy, żebyś nie kopiował i nie rozpowszechniał e-booków zakupionych u nas. To publikacje chronione prawem, a ich powielanie jest jego złamaniem. Mamy nadzieję, że w pełni rozumiesz nasze stanowisko i cieszymy się na myśl, że jesteś w #TeamWA.

Dziękujemy!

10zasad pl bez tła
DARMOWY E-BOOK

kalistenika - 10 zasad efektywnego treningu

.